خانه / خدمات / خدمات دیتا پروژکتور / خدمات دیتا پروژکتور

خدمات دیتا پروژکتور

خدمات دیتا پروژکتور

شرکت مبتکران فناوری رابین مفتخر است علاوه بر ارائه برندهای معتبر ویدئو پروژکتور و ملزومات و خدمات دیتا پروژکتور، امکان ارائه خدمات ویژه در خصوص نگهداری، سرویس و تعمیرات همه برندهای ویدئو پروژکتور را نیز به مشتریان گرامی اعلام نماید. همواره خرید دستگاههای حرفه ای نظیر دیتا پروژکتور با هراس ناشی از دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب همراه است. گروه متخصصین فنی شرکت فناوری رابین آماده ی پشتیبانی فنی از همه برندهای ویدئو پروژکتور بوده و حتی ویدئو پروژکتورهای خریداری نشده از این شرکت، مدلهای قدیمی و نیز خارج از رده تولید را پشتیبانی می کند.

خدمات دیتا پروژکتور

جهت دریافت خدمات دیتا پروژکتور  مربوطه در گام اول می بایست مشخصات دقیق پروژکتور معیوب اعم از مارک دستگاه، مدل و ایراد مشاهده شده توسط کاربر به واحد فنی شرکت اعلام شود. در این بررسی اولیه، کارشناسان تا حدودی امکان تعمیر دیتا پروژکتور را تشخیص داده و مهم تر از آن با توجه به مشخصات دستگاه، به صرفه بودن یا نبودن تعمیر آن را اعلام خواهند کرد.

بدیهی است برای تشخیص دقیق عیب فنی، می بایست دستگاه پس از هماهنگی های لازم، به شرکت تحویل شده و در قبال آن رسید دریافت شود. پس از بررسی و عیب یابی، نقص فنی پروژکتور، قطعیت امکان تعمیر و نیز هزینه تعمیر به مشتری اعلام خواهد شد و پس از تایید، مراحل تعمیر آغاز می شود.

مبتکران فناوری رابین امکان عیب یابی و تعمیرات تخصصی ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک، ان ای سی، سونی، اپتما، اپسون، ویویتک، بنکیو، کاسیو، اینفوکوس، شارپ، سانیو، هیتاچی، میتسوبیشی، ایسر، کریستی، ایکی، توشیبا، ویوسونیک، سامسونگ، پروکسیما و… را دارد.

همچنین امکان تعمیر و تعویض قطعاتی نظیر لامپ ویدئو پروژکتور، لامپ بلاست، تراشه DMD، چرخه رنگ، ال سی دی، منبع تغذیه، فن، Main Board و ریموت کنترل ویدئو پروژکتور از جمله خدمات استثنایی بخش فنی شرکت فناوری رابین است. سرعت نسبتا بالا و کیفیت مطلوب خدمات مذکور باعث گردیده بسیاری از مشتریان و کاربران گرامی خدمات این شرکت را حتی بر گارانتی اصلی و معتبر بعضی از مارکها که توسط شرکتهای وارد کننده مادر ارائه می شود، ترجیح دهند.

نکات مهم در خصوص لامپ ویدئو پروژکتور

خدمات دیتا پروژکتور
رایج ترین و معمول ترین ایراد فنی در مورد خدمات دیتا پروژکتورها اتمام عمر لامپ است که البته خیلی به نحوه استفاده صحیح دستگاه بستگی دارد. لامپ ویدئو پروژکتور یک قطعه مصرفی ست و عموما ۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰ ساعت طول عمر دارد. در صورتی که نور دستگاه کم شده و یا چراغ آلارم Lamp روی پنل دستگاه روشن شده است، هر چه سریعتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

نحوه روشن و خاموش کردن دیتا پروژکتور، دود و گرد و غبار محیط در عمر لامپ موثر است. ضمنا در صورت عدم تعویض به موقع لامپ، ترکیدن آن در داخل دستگاه می تواند منجر به آسیب سایر قسمتها شود.

  • امکان بازدید از پروژکتور معیوب در سایت مشتری به هیچ عنوان مقدور نیست.
  • برآورد دقیق هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور فقط در صورت ارسال آن به واحد فنی و بررسی کارشناسان ممکن است.
  • عیب یابی، سرویس و تعمیر ویدئو پروژکتور با توجه به الویتهای کاری واحد پشتیبانی شرکت زمان بندی می گردد.

 

پاسخی بگذارید

Help-Desk